Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Bathmate Hydro7

TOP 10 v kategorii Vakuové pumpy

Bathmate Hydro7

- zvětšení penisu, prodloužení penisu Vakuová pumpa Bathmate je revoluční pomůcka pro muže pro zvětšení penisu, jak do délky, tak do šířky a objemu. Revoluční technologie...
1 230 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Sexshop-erotic.cz

Skladem • Více variantZdarma605 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma4 neověřené recenzeDalší informace
Info v obchoduDárekZdarma93 % • 3 289 recenzíDalší informace
Info v obchoduDárekZdarma97 % • 964 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárek% Slevový kód69 Kč97 % • 5 016 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárekZdarma98 % • 16 003 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • Více variant69 Kč96 % • 57 185 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma2 neověřené recenzeDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč92 % • 512 462 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta70 Kč255 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma143 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma5 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma98 % • 5 047 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma93 % • 502 recenzíDalší informace

Spokojenost, určitě doporučuji,používám každý den a výsledky se dostavuji

• , zakoupeno v Můjrobertek.cz

• Je to super výrobek
    • Škoda že musím někdy přidržovat zpětný ventilek

Výrobek předčil mé očekávání všem ho vřele doporučuji který mají pochybnosti o velikosti přirození a je to škoda že jsem si ho nekoupil o několik let dřív.

• zvetsuje a netlaci

super

Materiál
plast
Určení
pro muže

- zvětšení penisu, prodloužení penisu

Vakuová pumpa Bathmate je revoluční pomůcka pro muže pro zvětšení penisu, jak do délky, tak do šířky a objemu. Revoluční technologie na vodní bázi, materiál nejvyšší kvality, snadné a pohodlné používání udělaly z Bathmate v posledních letech doslova světový bestseller mezi muži.

Výrobce udává následující výsledky (individuální výsledky se mohou lišit)

- zvětšení o 30% do šířky a 40% do objemu

- až o 7cm do délky

- výsledky jsou trvalé

- zvyšuje sexuální výdrž a intenzitu orgasmu

- podporuje erekci

Jak Bathmate funguje

Penis se skládá ze tří komor. A to ze dvou erektilních, tzv. cavernosa a pak z dolní komory tzv. Corpus Spongisum, prostřednictvím které muž vylučuje moč a ejakuluje. Když mozek dá implus hormonům, které posílají krev do penisu a začnou plnit erektilní komory krví dochází k erekci. To kolik krve se do penisu vleze má vliv na jeho rozměry -  velikost a šířku. Bathamte nám pomůže k tomu, aby právě tyto dvě erektilní komory byly větší a pevnější, tím se dostane do penisu více krve a penis bude větší, širší a tvrdší. Čím více budete Bathamte používat, tím budou komory větší, dostane se do nich více krve a tím se zvětší Váš penis.

Jak bathmate používat

Bathmate se používá velmi snadno. Stačí používat 15 minut denně ve vaně nebo sprchovém koutu. Je možné používat Bathmate i bez vody, ale použití s vodou Vám přinese až o 250% lepší výsledky. Pro maximální výsledky se doporučuje Bathmate používat 2-4 měsíce, nejlépe každodenního používání. Minimálně by se Bathmate měla používat 3x týdně.

Nejdříve penis promasírujete v teplé vodě, pak Bathmate naplníte vodou až po okraj, vložíte do ní poloochablý penis a pumpováním vytvoříte v pumpě podtlak. Pak již jen relaxujete, popřípadě připumpováním vytvoříte větší podtlak. K Bathmate samozřejmě obdržíte podrobný český návod. Je to opravdu snadné a pohodlné.

Instruktážní video

Je zde nějaké zdravotní riziko?

Bathmate je bezpečný produkt, každý kus je podrobně testován, než opustí výrobní linku. Je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů. Ačkoliv je Bathmate bezpečný produkt, měli by jste dodržovat následující zásady:

- Podrobně si přečtěte celý návod, před tím, než začnete Bathmate používat.

- Nepřekačujte doporučennou dobu používání

- Ukládejte Bathmate mimi dosah dětí.

- Bathmate po každém použití opláchněte.

- Měli by jste konzultovat použití s lékařem, jestliže trpíte nejakými fyzickými problémy týkající se penisu nebo jste po operaci penisu.

Barvy: modrá, červená, čirá

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Jsem štíhlounká, 23 letá kočička 166/56, (orig. foto)> Ivana23.goshrink.com

• skvěle se používá
  • , zakoupeno v deeplove.cz

Spokojenost, určitě doporučuji,používám každý den a výsledky se dostavuji

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variantZdarma89 % • 1 655 recenzíDalší informace
  • Testujeme produkty na zvětšení penisu od roku 2011 a Bathmate nám nemohl uniknout. Podívejte se na naši recenzi, jak dop...

Zobrazit celou recenzi na zvetsit-penis.cz

• , zakoupeno v Můjrobertek.cz

• Je to super výrobek
    • Škoda že musím někdy přidržovat zpětný ventilek

• zvetsuje a netlaci

super

spokojenost

• funguje to

i za tak kratkou dobu to funguje

• NIC
    • manžeta je moc tvrda
    • neucinne

Moje skúsenosti sú len zle, po mesiaci používania žiadna zmena ...
    spodná manžeta je moc tvrda nesedí presne podla typu tela [možno] no mne to furt nasávalo vzduch od spodku
    výrobok som zahodil NEKUPOVAŤ !!!
    ani by som ho neodporučil určite bude aj niečo lepšie

• Nekupovat ,fake ,..w
    • Objednal sem si to a radši poslal zpátky ..

Nevybral sem si tento produkt ..
    Nekupovat ..
    K hovnu se používá dobře...
    Nedoporučují ..
    Na co si budu davat pozor ?! Na šmejdy .